Tel: +90 216 606 16 44

Hizmetlerimiz

istanbul bakım evi , istanbul yatılı fizik tedavi , fizik tedavi , rehabilitasyon merkezi , yatılı rehabilitasyon
Hasta Bakımı

Yatalak Hasta Bakımı

Yatalak hastalar özel bir itinayla bakılmalıdır. Çünkü uzun bir süre yatağa bağımlı kalan hastalarda dekübitus ülseri yani yatak yaraları gelişme riski daha fazladır. Bakımlarında yapılacak hatalar, ciddi sağlık sorunlarını beraberinde getirebilir. Yatalak hasta özel bakım ihtiyacı olduğunda, örneğin ameliyat sonrasında 2-4 hafta kadar yüzüstü yatırılmalıdır.  Akciğer problemi varsa havalı yataklar kullanılmalı ve sırt üstü yatırılmalıdır. Kullanacağı ilaçlara dikkat edilmeli, ilaçlar zamanında verilmelidir.
Hemen Ara
Hasta Bakımı

Yaşlı Hasta Bakımı

Yaşlı Hasta Bakımı, Bakım evimizde yaşlılıkla beraber ihtiyaç duyulan tüm bakım işlemleri yapılmaktadır. Tercih edeceğiniz bakım evinin öncelikle sağlık açısından hijyenik olması gerekmektedir. Yaşlı hastanın tedavi sürecinde, huzurevi veya bakım evinin hijyen kurallarına uymuş olması çok önemlidir. istanbulbakımevi
Hemen Ara
istanbul bakımevi , istanbul yatılı fizik tedavi , fizik tedavi , rehabilitasyon merkezi , yatılı rehabilitasyon
Parkinsonlu Hasta Bakımı , İstanbul Rhabilitasyon Merkezi , İstanbul Bakımevi, Bakım evi
Hasta Bakımı

Parkinsonlu Hasta Bakımı

Parkinson hastalığı her hastayı farklı şekilde etkilendiği için tam bir tedavi programı yoktur. Tam olarak tedavisi bulunamayan kronik bir hastalıktır. Bu nedenle Parkinson hastaları bakıma ihtiyaç duymaktadır. Parkinsonlu hasta bakımı, özel bakım programları ile yapılmaktadır. Hastanın özel durumuna göre tedavi ve bakım programı çıkarılmaktadır.
Hemen Ara
Hasta Bakımı

Alzheimer Hasta Bakımı

Alzheimerlı hasta bakımı son derece dikkatli yapılması gereken bir iştir. Hastada meydana gelen hafıza kayıpları, konuşma bozukluğu ve unutkanlık durumları hasta bakımını zorlaştırmaktadır. Hasta yakınları genellikle Alzheimer hastaları ile çocukla konuşur gibi konuşmaktadır. Bu çok yanlış bir yaklaşımdır. Hasta kendisinin çocuk olmadığının farkındadır. Bu yaklaşım hasta ile iletişimi daha da güçleştirmektedir.
Hemen Ara
istanbul bakım evi , istanbul yatılı fizik tedavi , fizik tedavi , rehabilitasyon merkezi , yatılı rehabilitasyon , alzhimer-hasta ,alzhimer
als hastalığı , als hastalığı tedavisi , als hastalığı fizik tedavi , als hastalığı nedir , als hastalığı son evresi
Hasta Bakımı

ALS Hasta Bakımı

ALS Hasta Bakımı: Geçtiğimiz yıllarda, özellikle ünlülerin ve birçok kişinin kendisini videoya kaydedip internete gönderdiği bir kova buzu kafasından tutup üzerine attığı videolardan ALS hastalığı halk tarafından duyulur olmuştur. ALS, Amyotrofik Lateral Skleroz’un kısaltılmış halidir. ALS, bir merkezi sinir sistemi hastalığıdır. ALS hastalığı, beyin sapı ve omurilik bölgelerindeki motor sinir hücrelerinin azalması ile ortaya çıkmaktadır. Dünyaca ünlü fizikçi Stephen Hawking yıllardır ALShastalığı ile mücadele etmektedir.
Hemen Ara
Hasta Bakımı

Demanslı Hasta Bakımı

Demanslı hasta bakımını, İstanbul Anadolu Yakasında bulunan yaşlı bakımevi kliniğimizde istanbul bakımevi olarak düzenli bir şekilde yapmaktayız. Hastalar ile profesyonel sağlık ekibimizle tüm ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Bakım evi kliniğimizde diğer hastalar ile sosyal iletişime geçmelerine, gruplar oluşturulmasına, stresinin azaltılmasına, diğer tüm bakımlarının yapılmasına önem vermekteyiz.
Hemen Ara
demanslı hasta bakımı , istanbul bakımevi, demans tedavisi, demans fizik tedavi, demanslı hasta fizik tedavi, bakımevi, istanbul fizik tedavi
Terminal Dönem Hasta Bakımı , İstanbul Bakımevi , Huzurevi , Yaşlı Hasta Bakımı , Yatalak Hasta Bakımı
Hasta Bakımı

Terminal Dönem Hasta Bakımı

Terminal Dönem Hasta Bakımı: Terminal Dönem (palyatif bakım) dediğimiz durum insan hayatının son anlarını, bakıma muhtaç yaşlı, özürlü kişi ya da ölümüne yakın olan kişilerin yaşadığı son dönemlerdir.
Bakıma muhtaç ve son dönemlerini yaşayan hastalara hekim kontrolünde palyatif bakım ve tedavi programları uygulanmaktadır. İstanbul Bakımevi olarak hastamızın son dönemlerini mutlu ve huzur geçirmesini sağlıyoruz.
Hemen Ara
Hasta Bakımı

Trakeostomili Hasta Bakımı

Trakeostomili Hasta Bakımı Trakeostomi (Tracheostoma), çeşitli cerrahi yöntemler ile hastanın soluk borusuna doğru giden bir delik açılması uygulamasıdır. İstanbul’da trakeostomili hasta bakımı, bünyemizde bulunan bakımevi kliniğimizde özel odalarda gerçekleştirilmektedir. Uzman sağlık personelimiz ile hastaların hijyeni ve sağlığı her an kontrol edilmektedir.
Hemen Ara
Trakeostomili , Trakeostomili hasta bakımı ,Trakeostomili tedavisi, Trakeostomili fizik tedavi ,istanbul bakım evi
Serebral Palsi ,Serebral Palsi hastalığı ,Serebral Palsi hastalığı nedir ,istanbul bakımevi , istanbul huzuevi, istanbul huzurevi fiyatları
Hasta Bakımı

Serebral Palsi (SP) Hastalığı ve Bakımı

Serebral Palsi çocukluk döneminde başlayıp bir insanın ölümüne kadar devam eden bir hastalıktır. Bu nedenle yetişkinlik döneminde bakımı son derece önemlidir. Serebral Palsi rehabilitasyon programları yetişkinlik döneminde de devam etmelidir. Serebral Palsi çok çeşitlilik gösteren bir beyin hastalığı olduğu için hastanın ihtiyaçlarına uygun olan rehabilitasyon programı belirlenmelidir.
İstanbul Anadolu yakasında serebral palsi hastaları için rehabilitasyon, fizik tedavi ve bakım ihtiyaçları bakımevimiz tarafından hekim ve profesyonel sağlık çalışanları ile sürdürülmektedir.
Hemen Ara
Hasta Bakımı

Multiple Skleroz Hasta Bakımı

Multiple Skleroz Hasta Bakımı Multiple Skleroz (Ms Hastalığı); 40 yaşlarında görülen, daha çok kadınlarda görülen, merkezi sinir sisteminde kaynaklanan hasarların neden olduğu bir sinir sistemi hastalığıdır. MS hastalığı genellikle hissizlik olarak ortaya çıkmaktadır. Vücudun belirli bölgelerinde karıncalanma, titreme, istemsiz denge bozukluğu şeklinde de görülmektedir.
Hemen Ara
MS (Multiple Skleroz) Hasta Bakımı , Multiple Skleroz Hastalığı , İstanbul Bakımevi , Bakımevi İstanbul
istanbul bakımevi, NGS Hasta bakımı , PEG Hasta Bakımı , Bakımevi Ücretleri
Hasta Bakımı

NGS PEG Hasta Bakımı

NGS PEG Hasta Bakımı: NGS, Nazogastrik Sonda’nın kısaltılmışıdır. Kendi kendine beslenemeyen veya ağız yolu ile beslenemeyen yaşlı hastalara uygulanan bir sistemdir. NGS, ağızdan ya da burundan ince bir boru ile mideye kadar girilerek hastanın düzenli olarak beslenmesine yardımcı olur. NGS ayrıca mide yıkama, çeşitli hastalık teşhis ve tedavilerinde de  kullanılmaktadır. 
İstanbul’da NGS Beslenme bakımevi kliniğimizde NGS’ye ihtiyaç duyan hastalarımıza hijyenik takip yapılarak tedavi süreçleri takip edilmektedir. Tedavi sürecinde NGS’ye bağlı hastaların düzenli takibi yapılmakta ve 7/24 sağlık durumları kontrol edilmektedir.
Hemen Ara
Hasta Bakımı

Spina Bifida Hasta Bakımı

Spina Bifida Hasta Bakımı , Spina Bifida ömür boyu bir rehabilitasyon programını içermektedir. Hastanın durumuna göre özel fizik tedavi programları uygulanmaktadır. Yetişkinlik döneminde de rehabilitasyon programlarının yürütülmesi gerekmektedir. İstanbul anadolu yakası, Ataşehir'de bulunan İstanbul Bakımevi kliniğimizde spina bifida hastalarına özel  bakım programları yürütülmektedir.
Hemen Ara
spida bifida hastalığı , çocukluk çağındaki hastalıklar , fizik tedavi , istanbul bakımevi , istanbul fizik tedavi ,Spina Bifida Hasta Bakımı
istanbul bakımevi, NGS Hasta bakımı , PEG Hasta Bakımı , Bakımevi Ücretleri
Hasta Bakımı

Yaşlılara Sosyolojik ve Psikolojik Destek

Yaşlılara Sosyolojik ve Psikolojik Destek: Yaşlılık tüm dünyada genellikle 65 yaş üstü ileri yetişkinliğin kabul edildiği yaş sınırıdır. Yaşlılığın başlaması, emekliliğe ayrılmış bir yetişkinin sağlık ve sosyal hizmetlerden daha fazla faydalanması ile belirlenmiştir. İstanbul yaşlı bakımevi kliniğimizde özellikle bakıma ihtiyaç duyan yatalak hastalarımıza belirli periyotlarda psikolojik destek hizmeti verilmektedir. Yaşlı hastaların sosyal yaşama kazandırılması tedavilerinde önemli yer tutmaktadır.
Hemen Ara
Rehabilitasyon

Geriatrik Rehabilitasyon

Geriatrik Rehabilitasyon yaşlıların günlük ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri, fiziksel ve psikososyal anlamda optimal derecede işlerini görebilmelerini sağlamaktır. Fiziksel hareketler, egzersizler yaşlıların sağlıkları ve vücut fonksiyonları için son derece önemlidir. İstanbul Bakımevi kliniğimizde yaşlılarımız için özel geriatrik rehabilitasyon programları mevcuttur. Yaşlı misafirlerimize çeşitli günlük egzersiz uygulamaları yaptırılarak onların daha sağlıklı bireyler olmaları amaçlanmıştır.
Hemen Ara
istanbul bakım evi , istanbul yatılı fizik tedavi , fizik tedavi , rehabilitasyon merkezi , yatılı rehabilitasyon
istanbul bakım evi , istanbul yatılı fizik tedavi , fizik tedavi , rehabilitasyon merkezi , yatılı rehabilitasyon
Rehabilitasyon

Nörolojik Rehabilitasyon

Nörolojik Rehabilitasyon: Nöroloji; beyin, beyin sapı, omurilik ve çevresini kapsayan sinir ve kasları inceleyen bir bilim dalıdır. İstanbuldaki bakımevi merkezimizde, ms hastaları, inme tedavileri, nörolojik tedaviler gibi birçok hastalık durumlarının hasta tedavi ve hasta bakımları ile en iyi şekilde ilgilenmekteyiz.
Hemen Ara
Rehabilitasyon

İnme Rehabilitasyonu

İnme beyin damarlarındaki tıkanmalar, yırtılmalar sonucunda hastanın kısmi felç geçirmesi durumudur. İnme çoğunlukla kanamadan ziyade beyin damarlarındaki çeşitli tıkanmalardan meydana gelmektedir. Bakımevi İstanbul yaşlı bakımı kliniğimizde kısmi felç geçirmiş, inme tedavisi, rehabilitasyon ve fizik tedavisi görmek isteyen hastalarımıza özel programlar uygulamaktayız.
Hemen Ara
istanbul bakım evi , istanbul yatılı fizik tedavi , fizik tedavi , rehabilitasyon merkezi , yatılı rehabilitasyon
Ortopedik Rehabilitasyon ,Ortopedik Rehabilitasyon Tedavisi , İstanbul Bakımevi
Rehabilitasyon

Ortopedik Rehabilitasyon

Ortopedik Rehabilitasyon, fizik tedavi alanının bir alt birimi olarak kas ve iskelet sistemindeki hastalıkların tedavisinde uygulanmaktadır. Ortopedik rehabilitasyona hazır olan hastayı ortopedi uzmanı ve fizyoterapistler eşliğinde özel fizik tedavi programı uygulanmaktadır. Fizyoterapist özel olarak hasta ile fizik tedavi programı uygular ve hastanın iyileşme sürecine katkıda bulunur.
Hemen Ara
Rehabilitasyon

Yaşlı Rehabilitasyonu

Yaşlı Rehabilitasyonu, yaşlılığa ve kronik hastalıklara bağlı olarak gelişen hastalıklarda yaşlı hastanın günlük ihtiyaçlarını kendi kendine karşılayabileceği şekilde tedavi programı uygulamaktır. Rehabilitasyon sürecinde hastanın tüm bakım ihtiyaçları karşılanmaktadır.
Hemen Ara
Yaşlı Rehabilitasyonu , Rehabilitasyon, İstanbul Bakımevi , bakımevi, İstanbul Rehabilitasyon
Felçli Hasta Rehabilitasyonu , Felçli Hasta Rehabilitasyonu Tedavisi , İstanbul Bakımevi , Bakımevi , İstanbul Rehabilitasyon
Rehabilitasyon

Felçli Hasta Rehabilitasyonu

Felçli hastalar, hayatlarını hep kısıtlı şekilde yaşamaya mecburdur. Bu nedenle kendi kendine bakımını yapamayan hastalar kendilerini her zaman psikolojik açıdan rahatsız hissetmektedirler. Felçli hasta rehabilitasyonu hastanın tüm ihtiyaçlarına göre özel olarak uygulanmalıdır.
Hemen Ara
Hemen Ara
Bize Yazın
Yol Tarıfi

Eksen Sağlık

Eksen Sağlık Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi Katkılarıyla. 
İstanbul bakım evi , istanbul fizik tedavi , istanbul rehabilitasyon merkezi , istanbul yatılı bakım evi , istanbul yatılı fizik tedavi , huzurevi ,istanbul huzurevi, huzurevi istanbul
map-markersmartphonetext-align-center linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram